Łuk to jedna z najstarszych broni miotających, znana ludzkości od co najmniej 35 tys. lat.
Jedna z legend Strzelina mówi że strzała wypuszczona z łuku przez żonę Bolka I Świdnickiego wskazała miejsce budowy strzelińskiego ratusza.

Strzelińska sekcja to profesjonalna nauka strzelania z łuku pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Zapisy do sekcji pod nr. tel. 71 790 26 30.

Łucznicy w Sieniawce.

Dnia 27 lutego 2016 odbyły sie Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w Ścinawce Średniej . Klub SŁ Granit Reprezentowało 20 Zawodników ( Wyniki Będą podane jutro wieczorem). Ale pochwalimy się, że 3 miejsce zajęło aż 3 zawodników naszego Klubu: Krzysztof Fabiś i jego Starszy brat Paweł Fabiś w kategorii Apacz oraz po zaciętym pojedynku w rundkach 3 miejsce zajął Patryk Szczepański który przegrał zaledwie 1 punktem o finał gdzie mógł zająć 1 lub 2 miejsce w kategorii młodzik młodszy. Bardzo chcę pogratulować wszystkim Zawodnikom z klubu ,,Granit" za Bardzo dobrą postawę na Zawodach.
A dnia 11 marca odbędą sie Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu. Będą nas reprezentować Grzegorz Gądek, Błażej Janowski i Filip Gaj. Mocno wierzymy że zdobędą bardzo wysokie miejsca. Więc trzymajcie mocno kciuki za chłopaków !!!

Sekcja Łucznicza

W dniu 19 stycznia 2016 o godz.18.00 (wtorek) w sali sportowej przy ul. Staromiejskiej 64 odbędzie się spotkanie organizacyjne zawodników, rodziców z kadrą trenerską.

Zapraszamy.

Treningi Sekcji Łuczniczej.

Nowym trenerem sekcji łuczniczej, która teraz nazywa się SŁ „GRANIT” jest Piotr Kuźmiński .

Na zajęcia sekcji zapraszamy w każdy wtorek, środę i piątek w godz.  od 17.00  - do godz. 19.00  (sala sportowa – ul. Staromiejska 64 ).

Sekcja Łucznicza

Szanowni zawodnicy , rodzice , sympatycy łucznictwa!
W związku z likwidacja OSIR-u i przejęciem zadań w zakresie sportu przez Strzelińskie Centrum Edukacji i Sportu zapraszamy na spotkanie organizacyjne poświęcone dalszej kontynuacji działalności sekcji łuczniczej . Spotkanie odbędzie się w dniu 30.12.2015r ( środa) o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Strzelińskiego Centrum Edukacji i Sportu (aquapark) przy ul. Okulickiego .

Barbara Szczepocka

Informacje

Treningi sekcji:

poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. od 16.00 - 18.00

tory łucznicze przy ul. Staromiejskiej 64 w Strzelinie